Pages Menu
Categories Menu

O firmie

GABI Group z siedzibą w Zamościu – to połączenie inspiracji i technologii, które to finalnie tworzą coraz to doskonalsze produkty poligraficzno-wydawnicze.
Grupa istnieje od 1989r. Kilkunastoosobowa, doświadczona ekipa projektantów i poligrafów dokłada starań do bezustannego jej rozwoju.

W ofercie Zakładu znajdują się wszelkie usługi poligraficzne i graficzne: od pomysłu i opracowania graficznego, druku materiałów reklamowych, książek, akcydensów po produkcję gier planszowych, które w ostatnich latach działalności wytworzyły nasz główny pion działania.
Jesteśmy wszakże otwarci na nowe pomysły, lubimy wyzwania, a naszą motywacją jest osiągnięcie zadowolenia Klienta z jakości usług i jego obsługi.

Fuzja Zakładu Poligraficznego i GABI - Producenta Gier Planszowych

 

 

 

Posiadamy co roku odnawiany certyfikat FSC – Forest Stewardship Council®. Jest to  międzynarodowa organizacja, która wyznacza standardy dla odpowiedzialnej gospodarki leśnej, biorąc pod uwagę aspekty społeczne, przyrodnicze i ekonomiczne. FSC tworzy i zarządza systemem certyfikacji, który ma na celu zagwarantowanie, że materiał pochodzenia leśnego użyty do wytworzenia danego produktu pochodzi z odpowiedzialnych źródeł.

Homepage Poland | Forest Stewardship Council